Interi shënon edhe golin e tretë ndaj Fiorentinas (VIDEO)
Inter ka shënuar edhe golin e 3 ndaj Fiorentinas në stadiumin "Artemio Franchi".

Ai që ka shënuar është Ivan Perisic në minutën e 52' nga pika e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 57'. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2019, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori