Interi shënon golin e dytë përballë Dortmund (VIDEO)
Interi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë gjermanëve të Dortmund në 'San Siro'.

Candreva ka arritur të dërgojë topin në rrjetë në minutë ne 89' duke dërguar zikaltërit të sigurtë në fitoren e parë dhe shumë të rendësoshme të këtij sezoni të Champions.
Shtuar më 23/10/2019, ora 22:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori