Interi tërheq interesimin për brazilianin Bernard
Interi përfundimisht nuk është më i interesuar më për Bernardin.

Lojtari i Shakhtar Donetsk, Bernard mbetet pa kontratë në fund të sezonit dhe kohët e fundit u përfol për një interesim të Interit.

“Gazzetta dello Sport” raporton se Interi nuk është i interesuar për nrazilianin për shkak të pagës së lartë në krahasim me lojtarët e tjerë që ka në skuadër. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2018, ora 12:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori