Interi thyen Veronën dhe merr tri pikët e arta (VIDEO)

Interi ka marrë sonte një fiore teje të vështirë kundër Hellas Veronas në "Bentegodi".

Zikaltërit e mbyllnin pjesën e parë në avantazh me golin e shënuar nga Borja Valero në minutën e 36'-të.

pjesën e dytë vendasit surprizojnë milanezët, ku sulmuesi Pazzini shënon nga pika e bardhë e penalltisë.

Por festa e Veronës nuk zgjatë më shumë se 8 minuta, pasi Perisic shënon një gol të jashtëzakonshëm.

Pas kësaj fitore Interi ngjitet në vendin e dytë me 29 pikë, ndërsa Hellas Verona mbetet në vedin e 19 me 6 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2017, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori