Interi trondit Milanin, shënon golin e qetësisë (VIDEO)
Interi ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Milanit.

Lautaro Martinez dyfishoi shifrat dhe realizon dopietën personale pas një asist nga Perisic.
Shtuar më 21/02/2021, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori