Interi ua bën "shah mat" Romës e Liverpool-it, gati transferimin e superlojtarit
Pas paraqitjeve të tij të mrekullueshme, Nicolo Barella, është kërkuar nga disa gjidantë, në Europë.

Skuadra si Milani, Roma apo Liverpool kanë ngjallur interes për të marrë shërbimet e tij, por mesa duket një tjetër skuadër në Seria A, është futur në garë për Nicolo Barellan.

Bëhet fjalë për Interin, që ndryshe nga skuadrat e lart përmendura, thuhet se ëshët shumë pranë transferimit të mesfushorit.

Kujtojmë se Nicolo Barella e ka filluar sezonin në Serie A në mënyrë fantastike te Cagliari, dhe po ruan ritmet e larta. /albeu.com/

Shtuar më 03/10/2018, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori