Interi zbulon lojtarin e ri me fanellën me numrin 10
Inter ka një numër të ri dhjetë.

Triko me numrin 10 është veshur në historinë e kohëve të fundit nga mostrat Ronaldo, Baggio, Seedorf, Adriano dhe Sneijder. Së fundmi ka gjetur një pronar të ri. Ai është Joao Mario, përcjell Albeu.com.

Portugezi do ta trashëgojë për sezonin e ardhshëm nga Jovetic. Vendimi nuk është ende zyrtare, por në mungesë të një super goditje në treg, ajo do të jetë e Joao Mario. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2017, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori