Interi zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO)
Eshtë zhbllokuar shumë shpejt sfida e Serie A mes Interit dhe Napolit.

Janë vendasit që kanë kaluar në avantazh në minutën e 13' me D'Ambrossio. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2020, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori