Interi zhbllokon sfidën përballë Empolit dhe ngjitet në vendin e 3 (VIDEO)
Interi ka cdo gjë në dorën e tij në ndeshjen përballë Empolit.

Pjesa e parë përfundoi në barazim pa gola ndërsa e dyta u zhbllokua vetëm 6 minuta nga nisja me Keita Balde. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2019, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori