Interistët filluan të mendon ku do ta vendosnin në formacion, por Ciy ua prish planet
Man City nuk po e lë Interin të mendojë i qetë për Martinezin.

Prej kohësh përflitej se Lautaro Martinez ishte afër kalimit në Serie A te Interi, madje këtë e ka konfirmuar edhe Presidenti i ekipit të tij, i cili tha se lojtari do ti bashkohet Interit. Manchester City është futur në garë fuqishëm për sulmuesin Racing Club dhe Pep Guardiola besohet se do të bëjë ofertë për lojtarin gjatë verës.

Për 20 vjeçarin janë duke u interesuar edhe Atletico Madridi, Real Madridi e Milani./albeu.com/
Shtuar më 11/03/2018, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori