Interit i kalon dënimi i Fair Playt, shikoni kë duan të marrin zilatrit tani
Inter ka hyrë më në fund në merkato. Fair play financiar i cili e dënoi klub zikaltër ka kaluar dhe Inter është gati për 3 të shtëna të mëdha.

Ëndrra Suning mbetet Angel Di Maria penguese mbetet pikëpamja ekonomike, megjithatë nga kjo nuk do të trembet pronarët kinez. Inter gjithashtu do të shikojë për të nënshkruaj me emrat për të cilët është përmendur që dy muaj. James Rodrigues, Naingola, Arturo Vidal, Keita dhe disa emrat të tjerë, transmeton Albeu.com.

Suning iu ka premtuar tifozëve që do të shpenzojnë shumë ketë merkato vere dhe do të rikthehen sezonin e ardhshëm aty ku e lan pak vite më parë. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori