Interit i vet ofrohet Daniel Sturridge
Sipas Tuttosport, Daniel Sturridge 28-vjeçari është i frikësuar se mund të humbas vendin për Kampionatin Botëror që do të mbahet këtë vit në Rusi dhe kështu dëshiron një klub të ri.

Anglezi i është vet ofruar Interit në huazim pasi po has në vështirësi të mëdha tek Liverpooli.

Kontrata e tij me Reds përfundon në qershor të 2019 dhe një huazim do i ndihmonte edhe Liverpoolit për të rritur çmimin e lojtarit./albeu.com/
Shtuar më 10/01/2018, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori