Interneti "çmendet" me dopietën e Welbeck (FOTO LAJM)

Anglia e nisi me fitore fushatën e Eleminatoreve për "France 2016". Kombëtarja e "Tre Luanëve" mori një fitore të rëndësishme në "St.Jacob Park" të Baselit përballë Zvicrës vendase.

Ekipi i Roy Hodgson fitoi 0-2 falë një dy-golëshi të Danny Welbeck në fillim dhe fund të pjesës së dytë.

Kaq ka mjaftuar që në rrjetet sociale të qarkullojnë shumë fotomontazhe që e krahasojnë sulmuesin e ri të Arsenal me emra të mëdhenj si: Pele, Charlton apo Messi. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori