E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Inzaghi, dëshira "e çmendur" për futbollin
Dëshira e tij për të luajtur, dhe mbi të gjitha për të shënuar i kanë lejuar Filipo Inzaghit të kalojë vështirësi të mëdha gjatë karrierës së tij brilante. Edhe në një periudhë dëmtimesh, mungesa në listën e Champions League për fazën e grupeve si dhe konkurrenca e madhe në skuadër duekt se po e largonin SuperPipon nga Milani.

Futja në fushën e lojës në ndeshjen e fundjavës ndaj Catanias dhanë sinjalin se Inzaghi e ka ende dëshirën për gol.

Kujtojmë që Filipo Inzaghi është pranë historisë në Kupat e Europës. I duhen edhe dy gola që të arrijë rekordin e kryegolashënuesit në Europë. Por duke parë dëshirën e italianit çdo gjë është e mundur. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2011, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori