Inzaghi: Do të ishte për të ardhur keq nëse nuk do ta kishim fituar ndeshjen
Pëlqej
Filippo Inzaghi thotë se i është edhe i zemëruar edhe i kënaqur me lojtarët e tij pas fitores 5-4 ndaj Parmas.

Jam i zemëruar, po, por ne duhet të jemi edhe të kënaqur me rezultatin. Ky është një grup i mahnitshëm, le të mos harrojmë prej nga jemi”.

“Djelmoshat kanë një shpirt të mahnitshëm dhe pavarësisht gabimeve në mbrojtje tifozët duhet të jenë shumë të kënaqur”.

“Do të ishte për të ardhur keq nëse nuk do ta kishim fituar ndeshjen, ne gjithmonë ishim në avantazh. Golat tonë erdhën nga kombinime të mahnitshme”.

Fitorja është e dyta nga dy ndeshje për Milanin në fillim të sezonit, por Inzaghi ka mohuar mundësinë që skuadra e tij të luftojë për titull. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2014, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori