Inzaghi me ide të qarta: Ja Milani anti-Lazio (FOTO)

Milan (4-3-3)
Nis transferta delikate e Milanit në Romë. Kuqezinjtë do të luajnë dy ndeshje shumë të rëndësishme kundër Lazios, të shtunën dhe të martën, sfida që mund të përcaktojë edhe fatin e Filippo Inzaghit.

Në stërvijen e sotme kanë marrë pjesë edhe Suso dhe Essien, ndësa nesër në orën 11:00 skuadra do të niset për në Romë.

Por sipas asaj që shkruan "Corriere dello Sport", tekniku kuqezi e ka gati në mendjen ekipin me të cilin dom të zbresë në fushë të shtunën në mbrëmje. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2015, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori