Inzaghi: Jam i qetë, klubi më beson mua
Bologna ka marrë vetëm dy fitore në 13 ndeshjet e Serie A-së, dhe është raportuar se ndeshja ndaj Sampdorias do të jetë vendimtare për Inzaghin, transmeton Gazeta Express.

“Jam duke e përjetuar këtë situatë me qetësi”, ka thënë legjenda e Milanit.

Klubi dhe skuadra më besojnë mua. Pozita e trajnerit gjithmonë të vë në rrezik, mirëpo unë kam besimin nga të gjithë”.

Skuadra e Inzaghi pozicionohet në vendin e 18-të me 11 pikë, vend ky që të largon nga Serie A. /albeu.com/


Shtuar më 30/11/2018, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori