Inzaghi ka një mesazh për tifozët
Ish-legjenda e skuadrës së Milanit, Pipo Inzagi ka lëshuar një deklaratë për krahasimet që e lidhin atë me sulmuesin e Milanit, Cutrone. Inzagi tha se është shumë shpejt për këto krahasime dhe se Kutrone duhet të rritet gradualisht.

“E admiroj Kutronen pasi i kam dhënë atij mundësinë te skuadra e të rinjve të Milanit. Nuk dua të dëgjoj për krahasime pasi kur unë erdha në fillim te Milani askush nuk më krahasoi me Van Basten. Besoj se Kutrone ka gjithçka për të qenë një sulmues i madh”, tha Pipo Inzagi. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2018, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori