Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak
Inzaghi pret rinovimin me Lazion, presidenti i "fiksuar" pas Allegrit
Mediat italiane shkruajnë se Massimiliano Allegri është trajneri pas të cilit është fiksuar presidenti i Lazios, Claudio Lotito.

Jo më kot numri 1 i bardhekaltërve ka përfshirë në stafin mjekësor të skuadrës së tij disa emra që kanë punuar më parë me ish-trajnerin e Juventusit dhe Milanit.

Ndërkohë që Simone Inzaghi pret t’i rinovohet kontrata, Lotito luan me dy porta, me shpresën që Allegri më në fund do ta pranojë ofertën e tij. 53-vjeçari i lindur në Livorno është pa punë që kur u largua nga Juvja në qershor të vitit të kaluar.
Shtuar më 14/10/2020, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori