Inzaghi, sezoni në rrezik
Pëlqej
Inzaghi
Lajme të këqija në shtëpinë e Milanit. Dëmtimi I Inzaghi është shumë më I rëndë se sa mendohej të ishte. Kundër Palermos, bomberi kuqezi ka patur probleme me meniskun e gjurit duke dëmtuar ligamentet. Sezoni i tij është në rrezik.

Nga ana tjetër, Pato do të mungojë në dy ndeshjet e rradhës së Milanit, kundër Interit dhe Fiorentinës. Ndërkohë që ai do mungojë edhe në ndeshjen miqësore që Brazili do të zhvillojë kundër Argjentinës. Sulmuesi i Milanit ka pësuar një tërheqje muskulare në këmbën e majtë.(albeu.com)
Shtuar më 11/11/2010, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori