Inzaghi ultimatum Allegrit
Inzaghi
Pankina në Bari, katër ditë pas dopietës në Champions kundër Realit nuk I ka lënë shije të mirë Filippo Inzaghit, që , nga një telvizion italian I ka dërguar një mesazh shumë të qartë Allegrit. “Dua dhe e kam përzemër të jem protagonist, thotë sulmuesi I Milanit, dëshiroj të jem sërish I rëndësishëm. E ardhmja ime? Kam marrë dy oferta nga klubendryshme dhe më bëhet qejfi që akoma ka skuadra që më kërkojnë. Do ti lë vetes dy muaj kohë për të vendosur”, përfundon Inzaghi.(albeu.com)
Shtuar më 08/11/2010, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori