iPhone nga ari 24 karatësh për futbollistët e Liverpool
Liverpooli fitoi Ligën e Kampionëve për herë të gjashtë në histori pasi në finale mposhtën Tottenhamin me rezultat 2-0.

Pas këtij triumfi, stafi i Liverpoolit mori disa dhurata shumë të bukura.

Në një partneritet me Liverpulin, iDesign Gold i dha çdo anëtar të ekipit të parë, si dhe Jurgen Klopp, telefona iPhone XS.
Shtuar më 12/06/2019, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori