Irina i "jep zemër" Cristianos (FOTO LAJM)

Super-modelja ruse Irina Shayk duke pozuar
Në një kohë kur blerja e Gareth Bale nga Real Madrid për 100 milionë euro dhe largimi i Mesut Ozil te Arsenal për 50 milionë kanë shkaktuar "turbullira" në kampin madrilen, mes të cilëve edhe ylli portugez Cristiano Ronaldo, e dashura e tij, Irina Shayk, vazhdon normalisht punën e saj si top-modele.

Bukuroshja ruse ka prezantuar sot linjën e dimrit për një brand spanjoll këpucësh. Irina shfaqet shumë "hot" në foto, ndërsa CR7 është i grumbulluar me Kombëtaren e tij për dy ndeshjet e rradhës.

Orë më parë, duke parë këtë situatë si dhe mundësinë që Ronaldo të pësojë një shok psikologjik, tek Real Madrid deklarojnë se transferimi i Bale ka kushtuar 91 milionë euro, duke bërë që portugezi të mebtet blerja më e shtrtenjtë, 96 milionë në 2009. Edhe pse gjendet i grumbulluar me kombëtaren portugeze, Ronaldo ka marë një mesazh të qartë.

Ndërkohë, nga ana tjetër Irina duket sikur kërkon ti japë zemër me hijeshinë e saj. /albeu.com/


Shtuar më 06/09/2013, ora 18:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori