Isco godet traversën, Liverpool me fat (VIDEO)

Pëlqej
Real Madrid dhe Liverpool po luajnë finalen e madhe të Champions Leagues në Kiev.

Madrilenët duken shumë afër golit, me anë të Iscos goditën traversën, që Liverpool ishte me shumë fat.

Ndeshja po zhvillohet, dhe është minuta e 50'-të. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 21:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori