"Isco i shkatërron karrierën Verrattit", kështu e kanë cilësuar mediat botërore këtë driblim (VIDEO)
Pëlqej
Isco mbrëmjen e djeshme ishte në super formën e tij. Mesfushori dhuroi një paraqitje fantastike duke dribluar çdo kënd që i dilte përballë.

Por ai që ka shijen më të hidhur nga mbrëmja e djeshme është Verratti. Mesfushori i talentuar ra pre e talentit të spanjollit kur iu afrua për ti marrë topin. Por pa e kuptuar fare, Isco i depërton një topmidis këmbëve duke e shtangur tërësisht italianin, përcjell Albeu.com.

Verratti ngeli në vend kur pa se Isco nuk pasoi por vazhdoi të ecë me top dhe ndjeu se topi i kishte kaluar midis këmbëve të tij. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori