Isco në radarët e Juventusit
Mesfushori spanjoll i Real Madrid Isco nuk po gjen hapësia në skuadër me ardhjen e trajnerit të ri Solari në pankinë, shkuan Albeu.com.

Isco në 6 ndeshjet e fundit asnjëherë nuk e ka nisur si titullar ndeshjet. Trajneri Juventusit Allegri, e ka admiruar Iscon prej kohësh teksa e ka pikasur në vitin 2012 gjatë ndeshjes Milan-Malaga.

Ndërkohë Juventusit kërkon ti marë që në merkaton e janarit Marcelon. 30 vjecari ka mardhënje shumë të mirë me Cristiano Ronaldon dhe mund të transferohet te juventusi. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori