Isco pranë pranë largimit, Solari e lë në tribunë ndaj Barcelonës
Sot në mbrëmje do të luhet akti i dytë i El Clasicos Real- Barcelona në Santiago Bernabeo.

Por sërish Isco nuk do të luajnë në këtë supersfidë.

Sipas Don Balon, në fakt, spanjolli nuk do të jetë edhe në stol në Bernabeu dhe me gjasë në fund të sezonit do të largohet nga klubi:

Solari ia ka bërë të qartë Iscos se nëse nuk largohet në fund të sezonit nuk do të luajë kurrë për Realin.

Ndërkohë me ardhjen ne Solarit, Isco nuk po luan pothuajse aspak tek Los Blancos dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak lojtarit që në fund të sezonit është pothuajse i larguar. /albeu.com/

Shtuar më 27/02/2019, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori