Isco shpreson që të kthehet në El Clasico
Pëlqej
Me ndeshjet kundër Sevillas dhe Atletico Madridit ku Isco pritet të mungojë, Real Madridi shpreson që mesfushori të kthehettetor ku do të jetë gati për "El Clasico".

Julen Lopetegui ka filluar sot konferencën e tij për shtyp të martën me lajmin se Isco është gati për t’i hyrë briskut për operim te apendiksit akut.

Është një goditje për Iscon i cili kishte filluar të luante në drejtimin e Lopeteguit, madje edhe në disa ndeshje të rëndësishme.

Qëllimimbetet që të kthehet në El Clasicon e parë që zhvillohet më 28 tetor në Camp Nou, e cila gjë do të thotë që ai do ti humbet pesë ndeshje, pa përfshi ndeshjet me Kombëtaren e Spanjës.
Shtuar më 25/09/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori