Isco tallet me Ramosin: Më tha të gjuaja faullin e dytë, i premtova që do e shënoja
Pëlqej
Performanca e Isco ishte një tregim se ish mesfushori i Malagës ka bërë një progres të madh që kur ka filluar të punojë me Zinedine Zidane.

Pas ndëshjes mesfushori në një intervistë ku ishte i pranishëm së bashku me Ramosin tha: Ramos nuk me la të gjuaja goditjen e parë të dënimit dhe tha do të godisja një herë tjetër, kështu që i thashë atij 'Do e shënoj me të parën", tha ai duke qeshur, teksa tallej me Ramosin cili ndërhyri dhe tha "Dhe unë e godita por për fat të keq ajo nuk shkoi as në portë.", përcjell Albeu.com.

Fitorja e Spanjës ndaj Italisë e vë La Rojan në krye të grupit të. Firore ëpr të cilën Isco tha: "Kam goditur dy herë dhe kam shënuar dy gola, kështu që unë jam i lumtur që mund të ndihmoj ekipin në atë që ishte një natë vërtet e rëndësishme ". Lihtenshtajnindo të jetë ekipi mirëpritës për Spanjën në ndeshjen e rradhës./albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori