Isco-Xavi show, Spanja shkëlqen edhe në stërvitje (VIDEO)
Kombëtarja e Spanjës po bën përgatitjet e fundit në prag të dy ndeshjeve të fundit eleminatore kundër Bjellorusisë më 11 tetor në Palma de Mallorca dhe kundër Gjeorgjisë më 15 tetor në Albacete. Vincente Del Bosque ka një ekip të tejngopur, kryesisht në sulm, ndaj dhe ka provuar disa skema gjatë stërvitjes.

Por ajo që ka rënë në sy ka qënë forma shumë e mirë e kampionëve të botës, dhe kryesisht ajo e dy mesfushorëve Isco dhe Xavi Hernandez, që të dy spektakolarë në lojën e tyre, por nuk duhet harruar as portieri Iker Casillas.

Shijoni videon e mësipërme.../albeu.com/
Shtuar më 09/10/2013, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori