Ish-agjenti i Icardit, Pino: Real Madridi e kërkoi, por ai donte vetëm Interin
Ish-agjenti i sulmuesit Icardit, Letterio Pino, ka zbuluar se sa afër ishte ai për t’u bashkuar me Real Madridin në të kaluarën.

“Po, Real Madrid ka provuar ta transferojë Icardin”, ka thënë fillimisht Pino për Top Calcio 24.

“Në imagjinatën e tyre, ata mendonin se Karim Benzema do të largohej dhe prandaj kërkonte një lojtar, dhe mes tyre ishte Icardi”.

“Megjithatë, gjërat ishin shumë të vështira”.

“Në fund të fundit, ka pasur një ngërç nga Icardi, pasi ai dëshironte të qëndronte te Interi”, përfundoi ish-agjenti i kapitenit të Interit.
Shtuar më 27/09/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori