Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, tregon se çfarë i pëlqen te një mashkull
Erjona Sulejmani ish bashkëshortja e Blerim Dzemailit, iu është përgjigjur disa pyetjeve në Instagram, teksa konfirmon dhe pasionin për Interin. Më poshtë keni disa përgjigje të dhëna nga vetë Sulejmani ndjeksve të saj të shumtë /albeu.com/

Të pëlqejnë djemtë më të vegjël në moshë?

Nuk ka rëndësi mosha.

Beson në lidhjet në distancë?
Po!

Do të doje një fëmijë tjetër?
Edhe dy.

Sekreti i bukurisë tënde?
Dashuria.

Ke menduar ndonjëherë të jesh pjesë e Grande Fratello?
Po!

Pse je vetëm në foto?
Jam beqare.

Projekte për të ardhmen?

Një familje të madhe.

Vlerat për të cilat nuk do të hiqje kurrë dorë?
Respekti, dinjiteti dhe përulësia.

Çfarë të tërheq te një burrë?

Sigurisht që duhet të më “godasë” fizikisht. Adhuroj këmbët plot me muskuj. Por, kur të hapë gojë, duhet të dijë të më më mbajë dhe tërheqë. Koka është thelbësore.


Shtuar më 22/11/2018, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori