Ish e dashura e Neymarit tërbon fansat me fotot e saj provokuese (FOTO LAJM)

Soraja Vuçeliç nuk di të ndalet me fotot e saj provokuese në rrejtet sociale.

Modelja seksi nga Serbia, që në të shkuarën ka pasur një lidhje me yllin brazilian Nejmar, i ka tërbuar të gjithë fansat e saj me foto shumë provokuese.

Soraja ditët e fundit ka qenë shumë aktive në “Instagram” duke postuar “selfie” të nxehta, në të cilat ka marrë dhe një lumë me komplimente nga ndjekësit e saj në rrjetin social.
Shtuar më 06/09/2018, ora 23:25
GOLI
e Premte 7 Shtator 2018, Ora 09:00
ME SHIKIM TE PARE,U BEN HATANE HORMONEVE...POR,VLERA E KESAJ ÇUPE ESHTE E BARABARTE ME NJE PLAÇKE E PERDORUR.
Alban
e Premte 7 Shtator 2018, Ora 21:48
GOLI@ hahahah mos ka nevoj për riparim.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori