Çfarë ke humbur Ronaldinho? Ish-e dashura çmend fansat me fotot e saj (FOTO LAJM)

riki5
Një ndër futbollistët më të famshëm në planet, Ronaldinho Gaucho nuk është protagonist vetëm sa i përket sportit, por edhe marrëdhënieve intime. Braziliani ka qenë prej kohësh në lidhje me modelen nga Peruja, Ania Gadea e cila ka bërë bujë sërish me setin e saj fotografik.

27 vjeçarja dhe ish-futbollisti i shumë klubeve të njohura duket se janë divorcuar nga njëri tjetri, por kjo nuk ka ndikuar aspak te modelja e cila ka postuar në Instagram foto tejet provokuese dhe të “nxehta”. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2018, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori