Ish e dashura e Ronaldos sulmon sërish portugezin: E kam përdorur si lodër (FOTO LAJM)

Jasmin Linard ish e dashura e Cristiano Ronaldos duket sikur nuk do të ndalet me akuzat ndaj Cristiano Ronaldos. Ajo përa 10 vitesh u bë e famshme në "Big Brother" në Angli teksa ka vijuar të rrëfehet për portugezin.


"E kam marrë atë në timonin e makinës simë, totalisht të zhveshur. Jo më mirë të them se kishte të veshra një palë këpuca të larta", u shpreh ajo, e cila e akuzon futbollistin si psikopat dhe se e kërcënon me fotografi porografike.

"Nuk desha ta merrja në dhomën time të hotelit. Më pas mora mesazhe elektronike. E kam përdorur si lodër. Më dha përshtypjen e të qenit një mamutho, mulimilioner metroseksual dhe me personalitet bipolar". /albeu.com/Shtuar më 10/01/2019, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori