Ish e dashura e Skriniar, "turbullon" Instagramin (FOTO LAJM)

Lucia Javorcekova u bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes saj dhe mbrojtësit sllovak të Interit, Milan Skriniar.

Pikërisht këto thashetheme në lidhje me patriotin e saj, bënë që modelja sllovake të shndërrohej në një yll të rrjeteve sociale.

Së fundi Lucia ka kaluar më shumë se një milionë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, shifër të cilën ajo vetë e ka festuar me një set special fotografik.

Modelja e bëshme sllovake shpërndan në mënyrë të vazhdueshme foto mjaft të nxehta për ndjekësit e saj, ku nxjerr në pah hiret e saj për t’u admiruar.
Shtuar më 11/04/2019, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori