Ish-e dashura serbe e Neymar-it "vjedh" spektaklin për festa (FOTO LAJM)

Soraja Vuçeliç është një ndër vajzat më seksi në Serbi dhe këtë nuk e ka "harruar" ta tregojë edhe me rastin e festave të fundvitit përmes fotove të saj.

Lidhja e saj me yllin brazilian Neymar ishte në qendër të vëmendjes së mediave botërore disa kohë më parë, por tashmë çifti nuk është më bashkë.

Megjithatë, Soraja di t'i surprizojë fansat dhe me fotot që poston vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat në Serbi. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2019, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori