Ish-gruaja e Bobo Vierit mbron Ronaldon
elisabete55
Ish-velina e “Striscia la Notizia” Elisabetta Canalis mendon se Cristiano Ronaldo është i pafajshëm në akuzat që i janë bërë për përrdhunim.

Ajo mendon se si vajzat ashtu edhe meshkujt përdorin armët e tyre më të forta për joshje e për rrjedhojë askush nuk mund të bëjë viktimën kur gjithçka është bërë me vetëdije të plotë. Shkruan Albeu.com

“Oferta është më e lartë se kërkesa. Ka vajza që janë gati të shkojnë në shtrat për të arritur atë që duan. Nëse është e vërtetë që burrat shfrytëzojnë pushtetin dhe paranë, është po kaq e vërtetë që vajzat shfrytëzojnë bukurinë për të përmbushur ëndrrat e tyre”, tha ish-bashkëshortja e Bobo Vierit. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori