Ish-kapiteni i Man Utd befason me kërkesën e tij
Legjenda e Manchester United, Ryan Giggs është i mendimit që trajneri Mourinho të vazhdojë në krye të skuadrës dhe nuk duhet të merret vendimi për ta shkarkuar. Sipas Giggs, shkarkimi i Mourinhos do ta thellonte akomatepër krizën te skuadra e “djajve të kuq”.

“Manchester United po kalon një periudhë të vështirë, por nuk mendoj që zgjidhja është që të shkarkohet trajneri. Nëse ndodh diçka e tillë, kriza do të shtohej akomatepër. Besoj se trajneri portugez do të vazhdojë të drejtjë ende skuadrën e Manchesterit”, tha Giggs. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2018, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori