E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
Ish-legjenda Kahn, rikthehet te Bayern me një post të rëndësishëm
Karl-Heinz Rummenigge konfirmon rikthimin e Oliver Kahn te Bayern Munich.

Portieri legjendar i bavarezëve dhe kombëtares gjermane do të jetë shefi i ri i klubit duke filluar që nga viti 2021.

Kahn do të zërë pikërisht vendin e Rummenigges te Bayerni pasi shefi ekzekutiv aktual nuk do të rinovojë kontratën e tij me bavarezët që është në skadencë në vitin 2021. "Olli është inteligjent dhe e njeh mirë klubin, kështu që ai është zgjedhja e duhur", dekaroi Rummenigge.
Shtuar më 09/04/2019, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori