Ish-lojtari i Arsenalit e Liverpoolit shijon në maksimum pushimet me të dashurën (FOTO LAJM)

Ish-futbollisti i Arsenalit dhe Liverpoolit dhe disa skuadrave më të vogla, Jermaine Pennant që nga vitit 2017 i ka dhënë fund karrierës së futbollist.

Ish-mesfushori anglez tashmë po e shijon në maksimum jetën jashtë futbollit.

Mediat angleze kanë publikuar disa fotografi private të lojtari në shoqëri të gruas së tij, Alice Goodwin e cila merret me modelizëm.

Pennant dhe Goodwin janë shfaqur në Marbella të Spanjës teksa po kalon pushimet.


Shtuar më 17/09/2019, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori