Ish-lojtari i Milanit merr drejtimin e klubit të madh Holandez
Ish-futbollisti i Milanit Jap Stam në fund të këtij sezoni do të ulet në stolin e Feynoordit.

Lajmi është njoftuar zyrtarisht nga mediat vendase teksa ai pritet të nënshkruajë një kontratë 2 vjeçare dukë zëvendësuar Giovanni van Bronckhorstin, i cili ka kohë që ka njoftuar largimin në fund të sezonit.

Ndërkohë Stam më parë ka drejtuar Reading në Angli dhe Zëolle në Holandë. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori