Ish lojtari i PSG: Të tjerët kot lodhen, Mbappe dëshiron Realin
Luis Fernandez ka dhënë një deklaratë duke iu drejtuar ish ekipit të tij me të cilin ai zhvilloi më shumë se 200 ndeshje.

Luis Fernandez i është drejtuartrajnerit Emery duke i thënë që të mos lodhet kot, pasi francezi dëshironvetëm Real Madrid.

Emery nuk është i vetmi rival i madrilenëve në garën për Mbappe, pasi me të në garë janë dhe Arsenal dhe Chelsea.
/ albeu.com /
Shtuar më 08/06/2017, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori