Ish-Miss Italia uron klubin e Lazios duke u shfaqur mjaft provokuese (FOTO LAJM)

Manila Nazzaro është një tifoze e zjarrtë e Lazios. Miss Italia e vitit 1999 me rastin e 119-vjetorit të themelimit të klubit ka postuar një dedikim të veçantë në Instagram.

E fotografuar mbi krevat dhe e mbuluar vetëm më fanellën e saj të dashur bardhekatër, ajo shkruan: "Gëzuar ditëlindjen Lazio ime e dashur… ja një dhuratë për ty!"
Shtuar më 10/01/2019, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori