Ish-Miss World Albania, i futet gazetarisë sportive

Pëlqej
Joana Grabolli është bukuroshja që vitin e kaluar u shpall "Miss World Albania". Suksesin prej hireve që i ka falur natyra, 21-vjeçarja e ka shfrytëzuar për të tentuar një karrierë në fushën e gazetarisë sportive.

E ftuar disa herë në emisione të ndryshme, Joana e ka gjetur veten komode mes termave sportivë dhe klubeve të ndryshme, as sa tashmë është kthyer "zyrtarisht" në gazetare të sportit, pasi është bërë pjesë e emisionit "Pressing" në krah të Gerti Çarçanit, në televizionin "Abc News"

Shtuar më 13/12/2018, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori