Ish-partnerja e Blerim Dzemailit, foto të nxehta nga Ibiza (FOTO LAJM)

Erjona Sulejmani është si gjithnjë shpërthyese dhe e nxehtë.

Ish-partnerja e Blerim Dzemailit po kalon pushimet e saj në Ibiza, dhe, mes zhytjeve në det dhe banjove të diellit ajo gjithashtu u rezervon fansave të saj foto sensuale, që tregojnë format e shkëlqyera.

Nga "dueti" i shqiponjave me ish-banoren e "Big Brother", Rike Roçi, te pozat mbi jaht, Erjona ka gjithmonë për të treguar.
Shtuar më 08/07/2019, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori