Më pëlqen i dhunshëm! Mia Khalifa tregon futbollistin e preferuar në shtrat (FOTO LAJM)

Ish-ylli i filmave pornografik, Mia Khalifa është bërë prej kohësh një specialiste sportive në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke tërhequr jo pak vëmendjen e tifozëve meshkuj.

25 vjeçarja është e njohur si tifoze e skuadrës angleze të West Ham, të cilën e ka parë edhe nga afër, pikërisht këtë fundjavë përballë Arsenalit. Nëse te "çekiçët" zgjedh ish-yllin e Lazios, Felipe Anderson, Khalifa foli për për lojtarët e saj të preferuar të të gjitha kohërave:

"Është Beckham. Unë jam një grua dhe më pëlqen bukuria e tij dhe pastaj Zidane, sepse e dua dhunën. Titulli me Materazzin në Kupën e Botës 2006 ishte gjëja më emocionuese që kam parë ndonjëherë në një lojë futbolli ".-komentoi Khalifa.
Shtuar më 26/02/2019, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori