Ish-portieri i Lazios: Strakosha duhet të përmirësohet akoma
portieri">Ish-portieri legjendar i Lacios, Marco Ballota, në një deklaratë për “Radiosei” ka folur për “gardianin” e Kombëtares Thomas Strakoshën.

54-vjeçari, i cili është portieri më i vjetër që ka luajtur në Serinë A dhe Champions League tregon se Thomasi duhet të përmirësohetgjithçka dhe se e ardhmja është në duart e tij.

Balota shton se portieri shqiptar duhet ta konsiderojë veten me fat që gabimet e bëra nuk janë vendimtare. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori