Ish portieri i Realit flet për De Gean: E di që do vjerë në Bernabeo
Francisco Buyo, ish-portieri i Real Madridit, ishte skeptik në lidhje me opsionet e portës në Bernabeu.

Për Digital.com ai tha se David De Gea mund të arrijnë në Madrid këtë verë: "Nëse ju fitoni Ligën e Kampionëve dhe dy në tre vjet është e qartë se blerjet nuk janë një problem tani për Madridin, në të kundërtën, De Gea mua më duket një portier shumë i mirë në të gjitha aspektet. Por shpenzimet e 70 ose 80 milionë janë të
tepruara. Unë mendoj se De Gea nuk do të vijë në Madrilen "përfundoi mendimin e tij ish portieri madrilen, përcjell Albeu.com.

De Gea i kërkoi menaxherit të tij të shikojë për një bashkim me Realin e Madridit por këtë mendim nuk e ka Murinho i cili është ivendosur për mbajtjen e tij. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2017, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori