Ish-shoku i skuadrës: Ronaldo nuk do të shënoj 40 gola në Serie A
Mbrojtësi i Napolit, Raul Albiol ka thënë se ish shoku i tij i skuadrës, Cristiano Ronaldo do ta këtë shumë të vështirë të arrij të shënojë më shumë se 40 golaSerie A.

"Është vështirë që të shënohet 40 gola këtu, është një nivel tjetër i futbollit nëse krahasohet me Spanjë", tha Albiol.

Serie A ka fituar shumë me arritjen e tij, ka pasur një boom dhe tani ka më shumë rëndësi për këtë garë”. u shpreh 33-vjeçari. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori